Staviame s víziou
do budúcnosti

Portfólio

Spoločnosť XENEX pôsobí na stavebnom trhu od roku 2004 ako generálny dodávateľ stavieb. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výstavba komplexnej občianskej a priemyselnej vybavenosti. Našim klientom ponúkame kompletný balík služieb zahrňujúci dizajnovú a inžiniersku činnosť, realizáciu výstavby a rekonštrukciu objektov, ich vybavenie a tiež správu majetku. Zameriavame sa na rozširovanie nášho pracovného pôsobenia, využitie najmodernejších technologických postupov a materiálov.

portfólio

Stavebná spoločnosť.

ReferencieAktuálne referencie.

Naša spoločnosť neustále realizuje a pripravuje nové projekty. Rozvíjame spoločnosť a zdokonaľujeme naše pracovné a technické  postupy. Ponúkame vám prehľad aktuálnych projektov, na ktorých sa momentálne podieľame.

referencie

Služby.


KariéraKariéra v XENEXE.

Staň sa súčasťou XENEX tímu. Sme stavebná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami. Našou prioritou je bezpečnosť, zodpovednosť a spokojnosť klientov ako aj našich zamestnancov. Pridaj sa do tímu profesionálov a podieľaj sa na zaujímavých stavebných projektoch. Zašli nám tvoj životopis a rozbehni svoju kariéru v XENEXE.

kariéra

15 rokov skúseností
78 dokončených projektov

Naši partneri