Stavebná firma, ktorá vie ako na to

Stavebná firma XENEX, s.r.o.
Widgetkit Popover Widget
Slovensko

XENEX, s.r.o.

Založená
rok 2007
Chorvátsko

XENEX, d.o.o.

Založená
rok 2013
 • Slovensko

  XENEX, s.r.o.

  Založená
  rok 2007
 • Chorvátsko

  XENEX, d.o.o.

  Založená
  rok 2013

Sme známi tým, že sa nebojíme výziev a dokážeme postaviť aj veľké náročné projekty. Ak máte na papieri projektový oriešok, spoločnosť XENEX vám poradí a pomôže nájsť vhodné riešenie.

Sme na trhu už od roku 2007, skúsenosti v stavebnom priemysle však náš tím zbieral ešte i dlho predtým v rámci celej Európy. Nechceme sa zdĺhavo predstavovať, radšej za seba nechávame rozprávať naše projekty.

Pri každej realizácii používame najnovšie technológie a kvalitné osvedčené materiály. Keďže doba ide rýchlo dopredu, aj nároky klientov sa menia a my musíme neustále hľadať nové materiály a nové spôsoby stavania. To nás núti rásť, zdokonaľovať sa, učiť sa a získavať nové osvedčenia a certifikáty. Jedine tak dokážeme udržať krok vo vysoko konkurenčnom prostredí.

V našom portfóliu služieb je komplexná bytová a občianska výstavba od základov až po strechu. Máme však za sebou aj veľké náročné projekty a dokonca i vlastný developerský projekt – rekreačný rezort v malebnom prostredí Národného parku Malá Fatra.

Spoločnosť XENEX tvoria predovšetkým šikovní ľudia – špecialisti z rôznych odborov, vďaka ktorým je každá stavba postavená na 110% s dôrazom na detaily a kvalitu. Vďaka desiatkam šikovných hláv a rúk s nami môžete byť od prvého dotyku ceruzky s papierom až po odovzdanie kľúčov od stavby.

Martin Zákopčan, CEO

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net