"Pozeráme sa do budúcnosti“

Stavebná firma XENEX, s.r.o.

Našu firmu tvoria nielen projekty, referencie a technológie, ale najmä ľudia. A ako ľudia máme svoje hodnoty a spoločné ciele a vízie, vďaka ktorým sa posúvame vpred.

Na všetkých projektoch pracujeme tak, aby klient odchádzal spokojný a aby sa neskôr vrátil. Pretože iba pocit spokojnosti u klienta i v našom tíme nám dokáže udržať dobré meno. Skrátka chceme byť pre našich klientov spoľahlivý partner.

Rady našich zákazníkov sa vďaka tomu každý deň rozširujú, my sme si však dali záväzok rozširovať aj firmu. Našou víziou je expandovať na rôzne zahraničné trhy. Už dnes nás nájdete napríklad v Chorvátsku pod značkou XENEX, d.o.o.

Naše záväzky si však strážime nielen voči klientom, ale aj voči prírode. Neustále obnovujeme a zdokonaľujeme naše technologické vybavenie tak, aby bolo čo najviac šetrné k životnému prostrediu. Podporujeme stavby, ktoré sú realizované v súlade s prírodou a pri stavaní preferujeme tie, ktoré nenarúšajú a nepoškodzujú životné prostredie a berú ohľad na budúcnosť sveta, v ktorom žijeme.

Zajtrajšok každej spolupráce, firmy, stavby i samotnej planéty predsa závisí od toho, s akými myšlienkami sa všetci pozeráme do budúcnosti...

Martin Zakopčan, CEO

Naše vízie
Pillar of Freedom

Naše vízie smerujú vysoko, a to doslova. Pillar of Freedom je jeden z našich projektov, ktorý reprezentuje odvahu a smelosť plánov, ktorých sa nebojíme. Pri stavaní totiž nevidíme prekážky, iba výzvy. Tento projekt predstavuje oddychové zóny, byty aj multifunkciu a pevne veríme, že bude jedného dňa stáť v chorvátskom Splite ako naša najväčšia stavba.

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net